Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz
Část štěňat je již zamluvených. Pro další zájemce uvádíme:
Naši pastevečtí psi jsou vedeni k práci. Přímo v ohradách hlídají stádo ovcí a koz. Protože se v našem okolí vyskytují tři smečky vlků využíváme je i preventivně. Naše bílé medvědy s doprovodem tak můžete potkat v okolí turistických tras Adršpaško-teplických i Jiráskových skal, v Jestřebích horách i na planinách pod rozhlednou Čáp. Zájemci o pracovní zařazení psů dostanou přednost a vybraná štěňata budou v tomto směru i připravována.
Pokus si plánujete pořídit Pyrenejského horského psa jako kamaráda třeba k ostraze domu je to také možné. V tom případě ale budete potřebovat větší dvorek nebo zahradu. I pro takové zaměření budou štěňata připravována - příslušně socializována.
Všechna štěňata budou mít díky rodičům předpoklad k výborným výstavním úspěchům rodiče - BIS PUPPY, CAC, res CAC, Vítěz třídy mladých...
Při odběru budou vybavena průkazem původu, čipem, pet pasem, budou odčervená, očkovaná a odvezou si dárek. Ke každému štěněti dostanete navíc i roční permanentku na prohlídkový okruh Teplickými skálami na rok 2019.
K odběru budou začátkem prázdnin, tel. 777 870 563, info@branaadspachu.cz

Novinky