Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

Ubytování, relaxace a pobytové balíčky v Adršpašsko teplických skalách. Penzion, ubytování v soukromí Brána Adršpachu leží v kouzelném prostředí nedaleko skal, pod vrcholem Čáp, nejvyšší horou Adršpašsko-teplických skal s nadmořskou výškou 786 m. Pro nadcházející letní sezónu pro vás připravujeme příjemné pokoje provoněné vůní bylin, odpočinkové wellness centrum, relaxační Kneippův chodník a spoustu dalších možností, jak strávit báječnou letní dovolenou.

Pokud právě hledáte ubytování v penzionu, chatě či chalupě v okolí skal, přímo v obci Adršpach, v Hodkovice, Zdoňov, Teplice nad Metují, Jívka, Janovice nebo jinde v Broumovském výběžku, pak doporučujeme rezervaci ubytování přes Hotely.cz. Z vlastní zkušenosti pak doporučujeme Penzion Podskalí, s výbornými majiteli a možností relaxace v koupacím sudu. nebo Penzion Čtyřlístek, s rodinnou atmosférou

Další naší aktivitou je chov ovcí plemene Clun Forest, lam Alpaka a chovatelská stanice psů plemene Pyrenejský horský pes (Great Pyrenees, Chien de Montagne des Pyrenees, Patou) se zaregistrovaným názvem „z Adršpašsko-teplických skal“. U našich psů upevňujeme pastevecké vlohy. Jelikož jsme na samotě, tak hlavní práci naší smečky je ochrana stáda ovcí a koz a to zejména před vlky a liškami. Psi cvičíme i na poslušnost. Jsme přesvědčeni, že do nádherné a čisté krajiny Adršpašsko teplických skal toto pastevecké plemeno patří.