Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

Rodinná dovolená s dětmi - brána Adršpachu 

Víte, které pohádky se natáčely v Adršpachu? Malebné skály okouzlili nejednoho filmové tvůrce, ti sem přijeli natáčet pohádky například Z pekla štěstí 2, Princ a Večernice, Třetí princ, O živé vodě a Peklo s princeznou... Přijeďte si natočit vlastní pohádku ve skalách.

Ubytujte se v Apartmánech Brána Adršpachu. Jsme ideálním útočištěm pro dovolenou s dětmi všech věkových kategorií. Pokud chcete pobyt na čerstvém vzduchu, kvalitní ubytování a zážitky přijeďte do Brány Adršpachu. Naše stavení je bývalou panskou hájovnou vystavěnou v roce 1852. Apartmány jsou vklíněny do lesa, takže budete na čerstvém vzduchu a jediné co v noci uslyšíte, je šumění lesa, který sahá až k panoramatickému Wellness Centru Stodola. To je pro ubytované neomezeně k dispozici.

Na co se můžete těšit?

Hvězda na rodinnou atmosféru Hvězda kvalitní ubytování s wellness Hvězda úžasnou turistiku ve skalách Hvězda ovce, kozy a pastevecké psy Hvězda cykloturistiku Hvězda snídaně u stolu s panoramatickým výhledem do údolí Hvězda na procházky po lese, sběr hub, borůvek i malin Hvězda netradiční lama trekking Hvězda grilovaní i klasický táborák Hvězda a třeba i počítání hvězd - u nás je oblaha opravdu nízko Hvězda

Naše ubytování propojuje relaxaci s přírodou. Představte si uvolňující okamžiky strávené v našem wellness s kouzelným panoramatickým výhledem do malebného údolí. Tady od jara do podzimu můžete nerušeně pozorovat stáda pasoucí se na protějších stráních a ztratit se v kráse zeleného lesa sahajícího až k samotnému wellness. V zimě naopak můžete na horizontu počítat srnčí zvěř, lišáky či dvojici „našich“ nebojácných veverek. Na wellness navazující venkovní terasa poskytne ideální místo pro odpolední odpočinek a osvěžení na čerstvém lesním vzduchu.

Adršpach Alpaka Trekking na pláně pod rozhlednou Čáp Ubytování pro rodiny s dětmi Pískovna Adršpašsko teplické skály

Nechte se vnést do světa pohody a relaxace na kouzelném Broumovsku. Bezprostřední blízkost lesa jako klidné oázy plné čerstvého vzduchu a ticha, je ideálním prostředím k odpočinku a nabrání sil. Náš kraj jako stvořený pro dovolenou s dětmi je zaslíbený turistice, památkám, procházkám v lese, koupání či sběru borůvek. Bujarou noční zábavu zde nenajdete. Ctíme blízkost přírody a klid našich čtyřnohých kamarádů.

Adršpach Alpaka Trekking na pláně pod rozhlednou Čáp Návštěva salaše našich oveček Děti našich hostů stavějí hned u apartmánů oblíbené domečky pro skřítky

Pro zpříjemnění odpočinku v našem Wellness centru Stodola najdete pohodlné posezení s lehátkem (regenerační klidovou zónu), bar, chladící vitrínu pro správnou teplotu lahodných nápojů a koktejlů a samozřejmě konvici s moderním kávovarem pro přípravu kávy espresso. Po dni plném turistiky si dopřejte osvěžující sprchu a ponořte se do vyhřáté vířivky pro 5 osob, kde vás bude masírovat 49 vzduchových trysek a užijete si maximální komfort a relaxaci.

Výlet na Křížový vrch Wellness centrum Stodola Adršpach Alpaka Trekking na pláních pod rozhlednou Čáp

Přijeďte na Broumovsko, vychutnat si jedinečný zážitek spojující pohodlné ubytování s nádherným výhledem z panoramatického Wellness centra Stodola. Wellness centrum je pouze pro ubytované. Rezervujte si ubytování.

Adršpach Alpaka Trek mají hosté apartmánů moc rádi Černé jezírko u Jiráskových skal, jeden z nejoblíbenějších cílů výletů Wellness centrum Stodola

Jsme zaměřeni zejména na pobyty rodin s dětmi a pronájem apartmánů jedne skupině. To zejména v letní sezóně. Mimo sezónu ale rádi ubytujeme i menší skupinky či dvojice, které tak budou mít k dispozici celou ubytovací část s wellness, terasou i parkovištěm jen pro sebe. Pobyt si můžete zpříjemnit i netradiční vycházkou s našim stádečkem alpak Adrspach Alpaka Trek. K výletníkům se určitě ráda přidá i naše koza, oba pasteveční psi a černý kocour Macek. Jak taková karavana vypadá se můžete podívat na videu. Využijte naši nabídku a udělejte si netradiční fotografie a videa.

Wellness centrum Stodola Wellness centrum Stodola Koně na pláních pod Čápem

Jestliže si budete chtít dopředu připravit plán výletů, pak využijte naši stránku Kam vyrazit na výlet, tady uveřejňujeme turistické cíle i s odhadem náročnosti a vzdálenosti.

Mapa Adršpašsko teplických skal