Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

wellness dovolená či víkend v bráně Adršpachu - relaxace adršpach

Vítejte v privátním panoramatickém Wellness centru Stodola apartmánů Brána Adršpachu, které propojuje relaxaci s přírodou. Představte si uvolňující okamžiky strávené v našem wellness s kouzelným panoramatickým výhledem do malebného údolí. Tady od jara do podzimu můžete nerušeně pozorovat stáda pasoucí se na protějších stráních a ztratit se v kráse zeleného lesa sahajícího až k samotnému wellness. V zimě naopak můžete na horizontu počítat srnčí zvěř, lišáky či dvojici „našich“ nebojácných veverek. Na wellness navazující venkovní terasa poskytne ideální místo pro odpolední odpočinek a osvěžení na čerstvém lesním vzduchu. Pobyt u nás je vhodný na týden nebo jako víkedový wellness (mimo sezónu).

Wellness centrum Stodola pohled z dronu Wellness centrum Stodola pohled do wellness Pískovna u Adršpašsko teplických skal

Nechte se unést do světa pohody a relaxace. Blízkost lesa vám poskytne klidnou oázu plnou čerstvého vzduchu a ticha, ideálního prostředí k odpočinku a nabrání sil. Turistika, procházky v lese, koupání, sběr borůvek a relaxace na lehátku s nádherným výhledem do přírody jsou součástí našeho komplexního přístupu k wellness. Užijte si společné chvíle plné harmonie a odpočinku. Dopřejte si wellness dovolenou na týden nebo aspoň wellness víkend.

Pro zpříjemnění odpočinku v našem wellness centru najdete pohodlné posezení s lehátkem (regenerační klidovou zónu), bar, chladící vitrínu pro správnou teplotu lahodných nápojů a koktejlů a samozřejmě konvici s moderním kávovarem pro přípravu kávy espresso. Po dni plném turistiky si dopřejte osvěžující sprchu a ponořte se do vyhřáté vířivky pro 5 osob, kde vás bude masírovat 49 vzduchových trysek a užijete si maximální komfort a relaxaci.

Wellness centrum Stodola, pohled na vířivku Wellness centrum Stodola - panoramatický výhled Wellness centrum Stodola - sprcha

Přijeďte si vychutnat jedinečný zážitek spojující pohodlí s nádherným výhledem – panoramatické Wellness centrum Stodola je místem, kde se setkává luxus s přírodou a jako ubytovaní hosté ho máte v neomezené míře k dispozici. Wellness centrum je pouze pro ubytované. Rezervujte si ubytování.

Wellness centrum Stodola - noční pohled Wellness centrum Stodola - vířivka Wellness centrum Stodola - vířivka

Jsme zaměřeni zejména na pobyty rodin s dětmi. Pro ně je v největším apartmánu Levandule herna s dětským teepee. Ve wellness najdete i společenské hry. Děti milují zvířata, takže si můžete domluvit procházku s našim stádečkem alpak Adrspach Alpaka Trek. K výletníkům se určitě ráda přidá i naše koza, oba pasteveční psi a černý kocour Macek. Jak taková karavana vypadá se můžete podívat na videu.

Pískovna Adršpašsko teplických skal Adršpašské skály Teplické skály

Pokud si dopředu budete chtít připravit plán výletů, pak využijte naši stránku Kam vyrazit na výlet, kde uveřejňujeme turistické cíle i s odhadem náročnosti a vzdálenosti.

Mapa Adršpašsko teplických skal