Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

Informace o ubytování v Bráně Adršpachu a ceník

K dispozici máme tři apartmány, dva čtyřlůžkové a jeden dvoulůžkový, celková kapacita je 10 pohodlných lůžek. Přistýlky jsou možné po dohodě. Všechny tři apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem a každý má vlastní sociální zařízení. Ubytovaným hostům je k dispozici privátní Wellness centrum Stodola - relaxačně/meditační místnost s barovým pultem, kávovarem, velkou lednicí, sprchou, vířivkou a vnitřním posezením. V letním období je k dispozici venkovní posezení s plynovým grilem a možností pozorování čtyřnohých obyvatel statku i zvířat v lese. Vzhledem k lokaci ubytování je k apartmánům bezproblémový výjezd hlavně za sucha. Za delšího deště, po přívalu sněhu či při náledí, je výjezd pouze pro dobré řidiče s dobrými pneu. Parkování je u apartmánů.

Ve wellness jsou k dipozici plánky na cesty, mapky a seznam nejbližších cílů. Pokud máte rádi zvířata, můžete vám ukázat naše ovce na pastvinách, můžete si vyzkoušet, jaké je to pást tvrdohlavé kozy či vyrazit s Marťou na Adrspach Alpaka Trek. Přitom s ní můžete probrat, kam by bylo ideální ještě vyrazit a co by se krom lenošení ve vířivce dalo dělat.

Apartmány Brána Adršpachu jsou vnořeny do lesa a chováme zde zvířata, která nemají ráda nepřirozené zvuky. Proto upozorňujeme předem, že z tohoto důvodu u nás nejsou vítáni domácí mazlíčci. Není dovoleno používání jakékoliv pyrotechniky, nelze se u nás pořádat rozlučky se svobodou, oslavy s pyrotechnikou atp.

Apartmán Vybavení apartmánů Počet lůžek Stravování
Poptávka ubytování  
Apartmán Levandule Brána Adršpachu

Apartmán Levandule

více foto

plocha 64 m2

sprcha, wc, umyvadlo

kuchyňský kout - varná konvice, hrnce, indukční vařič, nádobí, příbory, talíře

4 lůžka

stravování vlastní,

900 m od nás je velký obchod se smíšeným zbožím

2.8 km vzdálený minimarket

Restaurace/ hostinec - 3 km, 4.3. km, 4.8 km, ....

Pivnice 777 m

V letním období skvěle vaří na Zámečku Bischofstein.

Pro rodinné akce lze dodavatelsky zajistit catering

Cena 586-690 Kč podle sezóny.

Minimální délka ubytování: 2 - 3 noci

Minimální počet osob na apartmánu 2

Rezervace

Apartmán Double

Apartmán Double

více foto

plocha 23 m2

sprcha, wc, umyvadlo

kuchyňský kout - varná konvice, hrnce, indukční vařič, nádobí, příbory, talíře

2 lůžka

Cena 586-690 Kč podle sezóny.

Minimální délka ubytování: 2 - 3 noci

Maximálně dvě osoby v apartmánu


Rezervovat

Apartmán Skála a les Brána Adršpachu

Apartmán Skála a les

více foto

plocha 52 m2

sprcha, wc, umyvadlo

kuchyňský kout - varná konvice, hrnce, indukční vařič, nádobí, příbory, talíře

4 lůžka

Cena 586-690 Kč podle sezóny.

Minimální délka ubytování: 2 - 3 noci

Minimální počet osob na apartmánu 2

Rezervovat

Wellness Stodola Brána Adršpachu Welness Stodola

plocha 45 m2, vířivka pro 6 osob, sprcha, posezení pro 10 osob, relaxační polohovatelné lehátko, servírovací stolek, bar s chladící vitrínou, varnou konvicí  a kávovarem

pouze pro ubytované                        

                               

Grill Grill

velký venkovní plynový grill s plynovým vařičem a odkládací deskou

pouze pro ubytované 
Alapaky Ubytování Adršpach Adrspach Alpaka Trek

relaxační procházky se čtveřicí našich alpak

 

pouze pro ubytované 

Ceny:

Letní sezóna: 1.6. - 30.9. 690 Kč/os/noc
Zimní sezóna: 1.12. - 31.1. 586 Kč/os/noc
Mimosezóna, ostatní termíny: 586 Kč/os/noc

Pro Velikonoce a termíny květnových prodloužených víkendů platí minimální počet nocí 3.

V letní sezóně pouze turnusové ubytování So-So pro jednu skupinu (10 osob + přistýlky).

Zimní a mimosezóna možnost ubytování po jednotlivých apartmánech - minimálně dvě osoby na dvě noci na apartmán.

 

Letní sezóně je možnost asistovaných procházek se čtveřicí alpak, focení s domácími zvířaty, pasení koz apod.

Volné termíny na dotaz (komunikujeme přes WhatsApp WhatsApp)

Nabízíme zvýhodněné tří a čtyř noční pobyty přes květnové prodloužené víkendy.

Rezervovat

V ceně ubytování je zahrnuto ložní prádlo, ručníky, mýdlo, toalení papír, spotřeba energií, parkování, zapůjčení her, knížek a reklamních materiálů o Adršpašsko-teplických skalách a celém Broumovsku.

Uvnitř celého objektu je zakázáno kouření a to se týká i elektronických cigaret.

Vzhledem k terénu v okolí, lesním cestám i pohybu zvířat je pravděpodobné zašpinění obuvi. Proto se u nás přezouváme. Domácí přezůvky doporučujeme vzít sebou, možno si je zapůjčit i u nás zdarma.

Televize v apartmánech záměrně nejsou, snažíme se nabídnou klidnou rodinnou rekreaci bez rušivých civilizačních vlivů.  Wi-Fi je v objektu, ale díky odlehlosti místa spíše vhodná pro příjem emailů a komunikaci přes WhatsApp, messenger apod.)

Podmínky rezervace a storna:

V letní sezóně 1.6. - 30.9. 2023 jsou možné pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, 10 osob  + přistýlky, tři apartmány + speciální pokoj s koupelnou v původní pískovcové části, neomezené wellness. 

V zimní sezóně a mimosezóně je možnost i víkendového ubytování po jednotlivých apartmánech - minimálně dvě noci a dva lidi na apartmán (mimo Velikonoc a prodloužených květnových víkendů).

V případě, že host (skupina) nemá objednané všechny apartmány (celý objekt) bere na vědomí, že Wellness Stodola je sdílené s hosty z ostatních apartmánů.

Nástup a odjezd z ubytování: nástup na ubytování (check-in) 14-18 hod., odhlášení z ubytování do 10 hod., po domluvě je možné prodloužený check-out i dřívější check-in. Vzhledem k tomu, že Brána Adršpachu nedisponuje stálou recepcí, můžeme být u zvířat, na pastvinách nebo s hosty ve skalách, budeme rádi, když nám dáte vědět předpokládaný čas příjezdu.

Rezervace a platba:
Rezervace je platná po uhrazení zálohy 50% ceny pobytu do týdne od data rezervace na účet pronajímatele. Až po této úhradě pro vás bude termín rezervován. Zbývajících 50% tak, aby byly připsány na účet pronajímatele nejpozději týden před nástupem.  Při nezaplacení zálohy bude rezervace zrušena.
Pokud pobyt u nás ukončíte předčasně, nevzniká nárok na vrácení peněz.
Při příjezdu vyžadujeme vratnou kauci na případné škody ve výši 3.000 Kč v hotovosti, pokud bude při odjezdu vše v pořádku kauci samozřejmě v plné výši vrátíme. 

Stornopoplatky:
Storno pobytu více než 30 dní před nástupem:  50% z uhrazené zálohy.
Storno pobytu 30 a méně dní před nástupem: 100% z uhrazené zálohy.
Pronajímatel nevyžaduje storno poplatek v případě, že za sebe nájemce najde náhradní osobu (osoby), které si nemovitost pronajmou za stejných podmínek v uvedeném termínu.


Pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným a nepředvídatelným okolnostem (např. živelná pohroma, poškození objektu aj.), pro které není možné zajistit řádný průběh pobytu. Uhrazené platby se v tomto případě vracejí do 5 pracovních dnů na účet nájemce, nájemce nemá právo požadovat žádné další náhrady.
​Nájemce úhradou zálohy souhlasí s podmínkami ubytování i rezervačními podmínkami a bere na vědomí, že veškeré užívání vyhrazených prostor domu a jeho okolí je na jeho riziko. Pronajímatel nenese odpovědnost za fyzické, psychické ani finanční ztráty nájemce.