Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

Ubytování nedaleko Adršpachu, v bývalé hájovně postavené roku 1852, pod nejvyšším vrcholem Adršpašsko teplických skal - rozhlednou Čáp (786 mnm).

K dispozici máme dvou, čtyř a šestilůžkové apartmány s celkovou kapacitou 12 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem a sociálním zařízením. K dispozici je privátní relaxačně-meditační místnost s vířivkou, saunou a krbem. Parkování je možné přímo u penzionu. Protože v Bráně Adršpachu chováme hospodářská zvířata, upozorňujeme předem, že zvířata jsou občas slyšet a cítit. Proto nejsou vítáni domácí mazlíčci, především psi. Na pastvinách v okolí můžete spatřit ovce, kozy, lamy, koně a pasoucí se dobytek. A díky tomu, že jsem vklíněni do lesa, tak určitě zahlédnete srnky, možná lišku, divoká prasata a velmi malou pravděpodobností i vlka. Určitě dostanete ochutnat i med od našich včel. Protože nikde kolem nejsou zemědělská pole, je to lesní med v TOP kvalitě.

Pro rok 2022 pro vás připravujeme wellness pobytové balíčky. Ubytováni budete v příjemných pokojích provoněných vůní bylin, můžete si vyzkoušet relaxační Kneippův chodník, pasení koz a ovcí či procházky s dvojicí lam Alpaka (Adrspach Alpaka Trekking). Ohrady našich pastvin a wellness je umístěno v bezprostřední blízkosti lesa. Proto rádi uvítáme milovníky přírody a procházek ve skalách, sběru hub, malin a borůvek i vyznavače aktivní sportovní relaxace. Vybavíme Vás plánky na cesty, mapkou a seznamem nejbližších cílů. Pokud ale chcete jen relaxovat, nevadí. Na našem malém statku můžete pozorovat nejbližší okolí, pomoci s krmením hospodářských zvířat či je meditovat ve stínu mohutných buků.

Pokud si již dnes chcete objednat ubytování v penzionu, chatě či chalupě v okolí skal, přímo v obci Adršpach, v Hodkovice, Zdoňov, Teplice nad Metují, Vápenka, Horní Vernéřovice, Jívka, Janovice nebo jinde v Broumovském výběžku, pak doporučujeme rezervaci ubytování třeba v Penzion Čtyřlístek, s rodinnou atmosférou a domácí kuchyní.

Ubytovaní v soukromí  Brána Adršpachu je aktuálně mimo provoz.