Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

ubytování u Adršpachu s wellness - Apartmány Brána Adršpachu, ceník, hodnocení od hostů

K dispozici máme tři apartmány. Dva čtyřlůžkové s velkou manželskou postelí a jeden dvoulůžkový, kde jsou oddělena lůžka. Čtyřlůžkové apartmány mají velkou manželskou postel v přízemí a dětské postele v podkroví, kam se vstupuje po dřevěných schodech.

Všechny tři apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem a každý má vlastní sociální zařízení. Ubytovaným hostům je k dispozici privátní Wellness centrum Stodola - panoramatická, relaxačně/meditační místnost s barovým pultem, kávovarem, velkou lednicí, sprchou, vířivkou a vnitřním posezením s výhledem do údolí.

V letním období je k dispozici venkovní posezení s plynovým grilem a možností pozorování čtyřnohých obyvatel statku i zvířat v lese. Vzhledem k lokaci ubytování je k apartmánům bezproblémový výjezd hlavně za sucha. Za delšího deště, po přívalu sněhu či při náledí doporučujeme dobré pneumatiky. Parkování je zdarma přímo u apartmánů.

Ve wellness jsou k dipozici plánky na cesty, mapky a seznam nejbližších cílů. Pokud máte rádi zvířata, můžete vám ukázat naše ovce na pastvinách nebo s doprovodem vyrazíte na Adrspach Alpaka Trekking (oblíbenou vycházku se čtveřicí Lam Alpaka, pasteveckými psy, kozou a kocourem). Přitom s ní můžete probrat, kam by bylo ideální ještě vyrazit a co by se krom lenošení ve vířivce, sběru malin, borůvek a hub dalo dělat.

Ceník pro 2024

Hlavní sezóna 
(16.6. - 15.9.24)

Hlavní sezóna od 614 Kč/osoba/noc, při ubytování na 7 nocí v 8 osobách.

Při menších skupinách připravíme kalkulaci! 

AKCE Při objednání do 30.6. a turnusu So-So - JEDNA NOC ZDARMA pro celou skupinu

Plná obsazenost - 3 apartmány/až 12 osob (6 dospělých a 6 dětí)

Slevy pro stálé klienty. Slevy pro děti.

Možnost přistýlek
400 Kč noc/1 osoba

Vratná kauce - v případě vrácení objektu v řádném stavu, se kauce vrací 3000 Kč/pobyt

Komunikujeme přes e-mail, SMS, Messenger a nejlépe WhatsApp WhatsApp

 AKCE MIMOSEZÓNA  Jste dva nebo malá rodina a chcete mít celé wellness a ubytování na víkend jen pro sebe? Pak využijte náš levnější víkendový mimosezónní pronájem (v termínech 16.9. 24 – 15.6. 25) za cenu 5.900 Kč (3 dny/2 noci, Pá-So). Vybrat si můžete kterýkoliv tří apartmánu dle volných kapacit!

Garantujeme, že po dobu pobytu zde nikdo jiný ubytován nebude.

A navíc budete moci přijet dříve než je klasický check-in a naše apartmány budete moci opustit až třeba v neděli odpoledne a ne do 10.00 hod, jako tomu je obvykle!

 Rezervovat

V ceně ubytování jsou k dispozici ložní prádlo, ručníky, mýdlo, toalení papír, spotřeba energií, parkování, zapůjčení her, knížek a reklamních materiálů o Adršpašsko-teplických skalách a celém Broumovsku.

Stravování vlastní: Jídlo si můžete nechat dovézt, cca 900 m od nás je klasický vesnický obchod se smíšeným zbožím, 2.8 km vzdálený minimarket, Restaurace/ hostinec - 3 km, 4.3. km, 4.8 km, ...., pivnice 777 m. V letním období skvěle vaří na Zámečku Bischofstein. Pro rodinné akce lze dodavatelsky zajistit catering. Pro letní grilování jsou v okolních obcích k zakoupení různé druhy čerstvých ryb.

Uvnitř celého objektu je zakázáno kouření a to se týká i elektronických cigaret.

Vzhledem k terénu v okolí, lesním cestám i pohybu zvířat je pravděpodobné zašpinění obuvi. Proto se u nás přezouváme. Domácí přezůvky doporučujeme vzít sebou, možno si je zapůjčit i u nás zdarma.

Televize v apartmánech záměrně nejsou, snažíme se nabídnou klidnou rodinnou rekreaci bez rušivých civilizačních vlivů.  Wi-Fi je v objektu, ale díky odlehlosti místa spíše vhodná pro příjem emailů a komunikaci přes WhatsApp, messenger apod.)

 

Podmínky rezervace a storna:

V sezóně od 15.6. - 16.9. 2024 upřednostňujeme turnusové pobyty na minimálně 5 nocí při 6 dospělých osobách.

V případě, že host (skupina) nemá objednané všechny apartmány (celý objekt) bere na vědomí, že Wellness Stodola, venkovní terasa i úschovna kol jsou sdílené s hosty z ostatních apartmánů.

Nástup a odjezd z ubytování: nástup na ubytování (check-in) 15-16 hod., odhlášení z ubytování do 10 hod., po domluvě je možné prodloužený check-out i dřívější check-in. Vzhledem k tomu, že Brána Adršpachu nedisponuje stálou recepcí, můžeme být u zvířat, na pastvinách nebo s hosty ve skalách, budeme rádi, když nám dáte vědět předpokládaný čas příjezdu.

Apartmány Brána Adršpachu jsou vnořeny do lesa a chováme zde zvířata, která nemají ráda nepřirozené zvuky. Pro ostrahu ovcí a alpak máme dva velké pastevecké psy, z těchto důvodů u nás nejsou akceptováni žádní domací mazlíčci. Není dovoleno používání jakékoliv pyrotechniky, nelze u nás pořádat hlučné rozlučky se svobodou, oslavy s pyrotechnikou atp. Děkujeme za pochopení.

Rezervace a platba:
Rezervace je platná a závazná po uhrazení zálohy 50% ceny pobytu do týdne od data rezervace na účet pronajímatele. Až po této úhradě pro vás bude termín rezervován. Zbývajících 50% tak, aby byly připsány na účet pronajímatele nejpozději týden před nástupem.  Při nezaplacení zálohy bude rezervace zrušena.
Pokud pobyt u nás ukončíte předčasně, nevzniká nárok na vrácení peněz.
Při příjezdu vyžadujeme vratnou kauci na případné škody ve výši 3.000 Kč v hotovosti, pokud bude při odjezdu vše v pořádku kauci samozřejmě v plné výši vrátíme. 

Stornopoplatky:
Storno pobytu více než 30 dní před nástupem:  50% z uhrazené zálohy.
Storno pobytu 30 a méně dní před nástupem: 100% z uhrazené zálohy.
Pronajímatel nevyžaduje storno poplatek v případě, že za sebe nájemce najde náhradní osobu (osoby), které si nemovitost pronajmou za stejných podmínek v uvedeném termínu.


Pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným a nepředvídatelným okolnostem (např. živelná pohroma, poškození objektu aj.), pro které není možné zajistit řádný průběh pobytu. Uhrazené platby se v tomto případě vracejí do 5 pracovních dnů na účet nájemce, nájemce nemá právo požadovat žádné další náhrady.
​Nájemce úhradou zálohy souhlasí s podmínkami ubytování i rezervačními podmínkami a bere na vědomí, že veškeré užívání vyhrazených prostor domu a jeho okolí je na jeho riziko. Pronajímatel nenese odpovědnost za fyzické, psychické ani finanční ztráty nájemce.