Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

Chcete levné ubytování u adršpachu? pak přijedte mimo sezónu

A jako BONUS budete mít celé wellness jen pro sebe!

Jste dva nebo malá rodina (maximálně 2 dospělí a 2 děti do 10 let) a chcete mít celé wellness a ubytování na víkend jen pro sebe? Pak využijte náš levnější mimosezónní pronájem za cenu 5.900 Kč (3 dny/2 noci, Pá-So). Vybrat si můžete kterýkoliv ze tří apartmánů! Garantujeme, že po dobu vašeho pobytu zde nikdo jiný ubytován nebude. Navíc budete moci přijet dříve než je klasický check-in a naše apartmány budete moci opustit až třeba v neděli odpoledne a ne do 10.00, jako tomu je obvykle!

Levnější ubytování lze využít v termínech od 16.9.2023  do 15.6.2024

Nelze využít na květnové svátky a Velikonoce

Užijte si nezapomenutelný pobyt u Adršpašských skal v Apartmánech Brána Adršpachu, i mimo hlavní turistickou sezónu a svátky. U nás najdete ideální útočiště pro romantické úniky ve dvou nebo rodinné dovolené s dětmi, jak na jaře, na podzim, tak i v zimě. Naše pohodlné apartmány a vyhřáté wellness jsou zárukou relaxace bez davů turistů, kteří by mohli narušit váš klid.
Historická budova apartmánů bývalá panskou hájovnou postavenou v roce 1852 a ztrácí se v malebném lese. Zde je jediný zvuk, který uslyšíte, je šumění lesa, který sahá až k našemu panoramatickému Wellness Centru Stodola. Propojujeme kvalitní ubytování s přírodou, ať už si představujete uvolňující chvíle strávené v našem wellness s kouzelným výhledem do údolí nebo nerušené pozorování stád pasoucích se na protějších stráních od jara do podzimu. V zimě můžete sledovat srnčí zvěř, lišáky či naše tři nebojácné veverky.
Přijďte si užít nejen relaxaci v našem wellness, ale také odpoledne na naší venkovní terase, která poskytuje ideální místo pro odpočinek a osvěžení na čerstvém lesním vzduchu. Vaše pobytové zážitky s námi budou plné klidu, pohody a spojení s přírodou.

Wellness centrum Stodola pohled z dronu Taborák se špekáčky Wellness centrum Stodola pohled z dronu

Vstupte i mimo sezónu do oázy pohody a relaxace na kouzelném Broumovsku. Okouzlující spojení s přírodou vám nabízí bezprostřední blízkost lesa, kde klidná atmosféra plná čerstvého vzduchu a ticha vytváří ideální prostředí k odpočinku a obnovení energie. Naše lokalita je rájem pro turisty i mimo letní sezónu, je ideální i pro milovníky památek, příznivce procházek v lese a ty, kteří ocení sběr borůvek a hub. Zapomeňte na rušnou noční zábavu - u nás se spojuje klid a harmonie s krásami okolní krajiny.

Pro zpříjemnění odpočinku v našem Wellness centru Stodola najdete pohodlné posezení s lehátkem (regenerační klidovou zónu), bar, chladící vitrínu pro správnou teplotu lahodných nápojů a koktejlů a samozřejmě konvici s moderním kávovarem pro přípravu kávy espresso. Po dni plném turistiky si dopřejte osvěžující sprchu a ponořte se do vyhřáté vířivky, kde vás bude masírovat 49 vzduchových trysek.Užijete si maximální komfort a relaxaci.

Adršpašské skály - Pískovna Adršpach Alpaka Trekking Borůvky

Přijeďte na Broumovsko, vychutnat si jedinečný zážitek spojující pohodlné ubytování s nádherným výhledem z panoramatického Wellness centra Stodola. Wellness centrum je pouze pro ubytované. Rezervujte si ubytování.

Wellness centrum Stodola, noční pohled Cykloturistika Wellness centrum Stodola - vířivka

Jsme zaměřeni zejména na pobyty rodin s dětmi, ale mimo sezónu rádi ubytujeme i dvojice, které touží oslavit výročí či se jen v klidu zaposlouchat do šumění lesa. Výhodou mimosezónních pobytů je, že je ždy obsazován jen jeden apartmán. Hosté tak pro sebe mají celou ubytovací část s vybraným apartmánem, celé Wellness centrum Stodola s venkovní terasou i parkovištěm. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit i netradiční vycházkou s našim stádečkem alpak Adrspach Alpaka Trek. K výletníkům se určitě ráda přidá i naše koza, oba pasteveční psi a černý kocour Macek. Jak taková karavana vypadá se můžete podívat na videu. Využijte naši nabídku a udělejte si netradiční fotografie a videa.

Černé jezírko v Jiráskových skalách Adršpašské skály Sběr hub

Pokud důvěrně neznáte náš region využijte naši stránku Kam vyrazit na výlet, kde zveřejňujeme turistické cíle i s odhadem náročnosti a vzdálenosti.

Mapa Adršpašsko teplických skal