Kontaktujte nás: info@branaadrspachu.cz

Ubytování s wellness broumovsko - brána Adršpachu 

Chcete strávit dovolenou na Broumovsku? Ubytujte se v Apartmánech Brána Adršpachu. Jsme ideálním útočištěm pro ty, kdo hledají kvalitní ubytování a nesnáší davy turistů. Naše stavení je bývalou panskou hájovnou vystavěnou v roce 1852. Apartmány jsou vklíněny do lesa, takže jediné co uslyšíte je šumění lesa, který sahá až k panoramatickému Wellness Centru Stodola, které je pro ubytované neomezeně k dispozici.  Naše ubytování na Broumovsku propojuje relaxaci s přírodou. Představte si uvolňující okamžiky strávené v našem wellness s kouzelným panoramatickým výhledem do malebného údolí. Tady od jara do podzimu můžete nerušeně pozorovat stáda pasoucí se na protějších stráních a ztratit se v kráse zeleného lesa sahajícího až k samotnému wellness. V zimě naopak můžete na horizontu počítat srnčí zvěř, lišáky či dvojici „našich“ nebojácných veverek. Na wellness navazující venkovní terasa poskytne ideální místo pro odpolední odpočinek a osvěžení na čerstvém lesním vzduchu.

Wellness centrum Stodola pohled z dronu Wellness centrum Stodola pohled do wellness Wellness centrum Stodola pohled z dronu

Nechte se vnést do světa pohody a relaxace na kouzelném Broumovsku. Bezprostřední blízkost lesa jako klidné oázy plné čerstvého vzduchu a ticha, je ideálním prostředím k odpočinku a nabrání sil. Náš kraj je zaslíbený turistice, památkám, procházkám v lese, koupání či sběru borůvek. Bujarou noční zábavu zde nenajdete. Ctíme blízkost přírody a klid našich čtyřnohých kamarádů.

Pro zpříjemnění odpočinku v našem Wellness centru Stodola najdete pohodlné posezení s lehátkem (regenerační klidovou zónu), bar, chladící vitrínu pro správnou teplotu lahodných nápojů a koktejlů a samozřejmě konvici s moderním kávovarem pro přípravu kávy espresso. Po dni plném turistiky si dopřejte osvěžující sprchu a ponořte se do vyhřáté vířivky pro 5 osob, kde vás bude masírovat 49 vzduchových trysek a užijete si maximální komfort a relaxaci.

Wellness centrum Stodola Wellness centrum Stodola Wellness centrum Stodola

Přijeďte na Broumovsko, vychutnat si jedinečný zážitek spojující pohodlné ubytování s nádherným výhledem z panoramatického Wellness centra Stodola. Wellness centrum je pouze pro ubytované. Rezervujte si ubytování.

Wellness centrum Stodola Wellness centrum Stodola Wellness centrum Stodola

Jsme zaměřeni zejména na pobyty rodin s dětmi a pronájem apartmánů jedne skupině. To zejména v letní sezóně. Mimo sezónu ale rádi ubytujeme i menší skupinky či dvojice, které tak budou mít k dispozici celou ubytovací část s wellness, terasou i parkovištěm jen pro sebe. Pobyt si můžete zpříjemnit i netradiční vycházkou s našim stádečkem alpak Adrspach Alpaka Trek. K výletníkům se určitě ráda přidá i naše koza, oba pasteveční psi a černý kocour Macek. Jak taková karavana vypadá se můžete podívat na videu. Využijte naši nabídku a udělejte si netradiční fotografie a videa.

Jestliže si budete chtít dopředu připravit plán výletů, pak využijte naši stránku Kam vyrazit na výlet, tady uveřejňujeme turistické cíle i s odhadem náročnosti a vzdálenosti.

Vybrat pokoje